Jsme malinká chovatelská stanice, která v podstatě s chovem Samojedů teprve začíná. Máme doma jednu fenku jménem Jennifer, kterou jsme si přivezli z Vidnavy. Plemeno samojed nám natolik přirostlo k srdci, že jsme se rozhodli naši fenku Jennifer v září roku 2012 uchovnit a začali jsme přemýšlet, že bychom jí pořídili štěňátka. Ovšem nastalo pár neočekávaných problémů, díky kterým jsme plánovaný vrh museli o dost posunout. Nakonec se vše vyřešilo a myslím, že v létě roku 2015 bychom mohli náš dlouho očekávaný vrh „A“ přivítat. Co vím už teď, že si určitě doma necháme jednoho potomka, abychom alespoň trochu rozšířili naši chovatelskou stanici.

Naši chovatelskou stanici tvoří můj přítel Bady Grease, který je zároveň výborný fotograf, a jemuž děkuji za spoustu nádherných fotek naší princezny, dále moje maličkost, která to všechno vymyslela, moje mamka, které děkuji za počáteční podporu a za pomoc při péči o Jenninku a v neposlední řadě a hlavně nejdůležitějším členem je naše 3 letá fenka Jennifer.

V roce 2012 jsme zažádali o název chovatelské stanice. Bylo na výběr z několika možností a nakonec jsme se rozhodli pro:

A samozřejme jsme obě s Jenninkou členy Samojed klubu jak v České republice tak i na Slovensku